Business saka

Na pořádný business je potřeba pořádné sako. Takové, které vám dokonale padne a budete se v něm cítit skvěle po celý váš pracovní den.

Bude vám sedět tak, že ho nebudete chtít sundat

Jsou saka vaší každodenní uniformou? Chodíte v nich do práce, na schůzky, večeře a pomalu i spát? Pak hledejte takové, které vám bude sedět jako druhá kůže. Sako by nemělo být moc vypasované, ale ani příliš volné, abyste v něm mohli bez problémů fungovat celý den.

Kvalitní materiály a perfektní střih jsou základ

Business saka nabízíme ve velikosti 46 i 68. Pro muže všech výšek i šířek. Navíc nabízíme saka různých střihů, aby si vybral opravdu každý. Saka GIORGIO si můžete pořídit ve třech speciálních střizích -  MODER FIT, COMFORT FIT a SLIM FIT. Mohou mít dva nebo jeden rozparek, zapínání na jeden nebo dva knoflíky a nakládané kapsy. Business saka, která jsou přímo z naší dílny se šijí pouze ze 100% vlny, díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost.

Nejste si jisti, že vám sako z naší nabídky perfektně padne? V tom případě vám ušijeme sako na míru. Sako, které vám dokonale padne a bude odpovídat všem vašim potřebám. Sako, které splyne nejen s vaším tělem, ale i osobností.

Na všech našich pobočkách máme interní katalog se vzorky látek. Pokud si tedy nevyberete z naší aktuální nabídky, přeměříme vás a ušijeme vám sako z vybrané látky ve vzorníku. Sako budete mít doma do 3 týdnů a bez příplatku.

Vaši velikost odhadneme na první pohled

A tak vám ušetříme spousta času při výběru. Vyzkoušíte si jedno, dvě, maximálně tři saka. Poradíme vám nejen s vhodným střihem saka, ale také s výběrem látky.

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Business sako si u nás s úsměvem na rtech pořídí naprosto kdokoliv

  • Cena za business sako je od 4 190 Kč.
  • I u sak na míru držíme fixní cenu 4 990 Kč.

Potřebujete business sako?

Už brzy ho můžete mít u sebe ve skříni. Stačí se zastavit v jedné z našich poboček.
Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–18:00
                So -   9:00 - 12:00
Zde si můžete oblek zapůjčit

 

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni