Pánská saka šitá na míru

U nás si pořídí sako úplně každý. A je jedno jestli máte 150 nebo 210 cm, jste atlet, šéfkuchař nebo spíše holdujete knihám.

 

Perfektní sako k volnočasovým i formálním kalhotám

Zajděte k nám do "Smetanky" - B. Smetany 3, Plzeň (pěší zóna "u branky") a pořiďte si také takové. Ušijeme vám oblek na míru. Sako, které dokonale padne vaší postavě i osobnosti. Nemusíte dělat žádné kompromisy, protože šijeme jen a jen pro vás. Zvolíte si svůj styl a my vám ho pomůžeme vyladit do posledního detailu. Poradíme vám s vhodným střihem saka, ale také s výběrem látky. Sako budete mít doma do 3 týdnů a bez příplatku.

Pánská saka na míru Giorgio Fashion

Saka Giorgio si můžete pořídit ve třech speciálních střizích - MODER FIT, COMFORT FIT a SLIM FIT. Mohou mít dva nebo jeden rozparek, zapínání na jeden nebo dva knoflíky a můžete si zvolit také typ kapsy (příklopovou, smokingovou, LT kapsu a u saka s dvěma knoflíky také kapsu nakládanou).

  • Business saka a saka pro volný čas Giorgio, sako vhodné pro denní nošení, se šijí z látky obsahující 96 % vlny "superwool 150" a 4 % elastanu, díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost.
  • Společenská saka Giorgio jsou ušity z 90 % z vlny "superwool 150" a 10 % hedvábí. Díky hedvábí získala látka zajímavý lesk, který vám dodá mimořádný šmrnc. Sako je doplněno speciálními knoflíky potaženými látkou.
  • Saka z limitované edice Giorgio GOLD jsou ušity z příjemných a krásných látek s 90% obsahem vlny "superwool 150", která je v kombinaci s hedvábím a elastanem. Vrchní látka je sladěna s atraktivní podšívkou. Vše doplňují speciální nitě, originálně štepované klopy a knoflíčky laděné do gold barvy.

V ceně saka je započítáno:

  • měření,
  • výběr materiálu z interního vzorníku látek,
  • konzultace,
  • ušití saka
  • a závěrečné přezkoušení.

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Sako na míru si u nás můžete pořídit i vy

  • Cenové saka na míru, včetně všech konzultací i práce, je 4 990 Kč.
  • Příplatek si bereme jen v případě, že budeme šít sako nad velikost 60. Jedná se o částku 500 Kč a je to z důvodu většího množství materiálu.

Toužíte po jedinečném saku přesně na míru?

Už brzy ho můžete mít u sebe ve skříni. Stačí se zastavit v jedné z našich poboček. Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–18:00
                So -   9:00 - 12:00
Zde si můžete oblek zapůjčit

 

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni