Jak se mohou asi nosit kalhoty? Přece si je stačí natáhnout pak si obléknu sako a mohu jít. 
Kdyby to bylo tak jednoduché, tak bychom Vám ale nemuseli radit. Podívejte se na sebe do zrcadla a odpovězte si na pár otázek a po zodpovězení přesně budete vědět jaké společenské kalhoty si vybrat.

Pokud jsou mi kalhoty v pase příliš těsné, škrtí mě a nebo se dokonce nejsem schopen posadit, mám špatnou velikost a nebo jsem výrazně přibral. Ale nemusíte zoufat, že o svoje oblíbené kalhoty přijdete. Existuje ještě řešení a tím je krejčovská úprava (povolení) kalhot v sedací části. Všechny společenské kalhoty jsou na tuto úpravu připraveny. Stačí si zajít do obchodu GIORGIO FASHION a jsme schopni Vám kalhoty, pokud byly v naší firmě zakoupeny, upravit.

Opačným případem je že jsme zhubli a kalhoty jsou nám příliš volné. Pokud je to možné tento případ nám vyřeší pásek. Ale pouze do té míry, dokud se nám nezačne krabatit látka pod páskem. A to již nemá řešení a je třeba zakoupit správnou velikost kalhot
Do každých společenských kalhot patří kožený pásek nejlépe s ozdobnou sponou. Pásky do společenských kalhot mají max. šířku 3,5 cm. Pro takovou maximální šířku jsou uzpůsobená poutka kalhot. Obléci si kalhoty nebo dokonce oblek bez pásku je považováno za velký společenský prohřešek.

Měli bychom také dbát na správný střih. Kalhoty mají v současné době moderní a jednoduché střihy bez sámků a nabírání v přední části. Výraznou změnou také prošla šíře nohavice. „Zvony“ už zkrátka nejsou in.

Délka kalhot je asi ten nejdůležitější prvek, který dokáže i ten sebelépe vybraný model úplně zazdít. Dřívější pravidlo znělo: zadní část nohavice (tzv. zadní puk) při našponování měla sahat do poloviny podpatku společenské obuvi. V přední části nohavice tak vznikalo mírní nařasení. Dnešní trend úzkých nohavic, ale tento způsob neumožňuje, protože přes úzkou nohavice se k podpatku boty nemáme šanci dostat. Pánové si pak myslí, že jejich nohavice jsou krátké. Tento způsob nošení kalhot nahrává výrobcům ponožek, kteří přišli s módní vlnou barevných oblekových ponožek.

Zakončení kalhot dříve bývalo záložkou, pokud máte v šatníku takovéto společenské kalhoty, tak jste vlastníkem retro kousku a žádnou velkou parádu s tím dnes neuděláte.

Hodně hezkých a příjemných dní ve správných kalhotách Vám přeje GIORGIO FASHION

Nevíte si rady?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Rádi vám se vším pomůžeme.