Free cookie consent management tool by TermsFeed
Úvod » Služby

Služby

Již od roku 1990 oblékáme gentlemany! Ať hledáte oblek pro významný den, nebo chcete dodat špetku elegance do svého každodenního šatníku, jste na správné adrese.

Chcete vědět, jak děláme z mužů gentlemany? Pánská móda je naše vášeň. Milujeme dobře padnoucí obleky i elegantní módu všedních dní.

Hledáte oblek na svatbu? Potřebujete vyladit outfit na důležité pracovní meetingy? Čeká vás focení promo fotografií pro prezentaci vašeho podnikání? Zastáváte názor, že nejen způsoby, ale i vkusný oděv dělá muže?

GIORGIO FASHION vám pomůže zazářit. Díky širokému sortimentu vás oblékneme do práce, do školy, na rande, na oslavu a samozřejmě i na svatbu. Ať si u nás vyberete svetr, nebo oblek na míru, můžeme vám garantovat jedno – u každého kusu, který máme v nabídce, dbáme na tu nejvyšší kvalitu a perfektně padnoucí střih. 

V GIORGIO FASHION nabízíme široký sortiment kvalitní elegantní konfekcesvatební obleky nejen pro ženichy a elegantní obleky na plesy a večírky. Šijeme pánské obleky na míru, ve kterých zazáříte nejen v den D, ale při každé významné životní události.

V naší krejčovské dílně vám jsme schopni oděvy i upravit. Potřebujete vypasovat košili? Zkrátit kalhoty? Upravit délku rukávů u saka? V GIORGIO FASHION se o váš šatník postaráme!

Máte zájem o oblek na míru?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.

GIORGIO Fashion odborné poradenství
Víte, jak se říká, že “žádný učený z nebe nespadl”? Platí to i v módě. Samozřejmě můžete dostat do vínku vkus, ale naučit se orientovat v módních trendech, v kombinování látek a barev a i v dress codech, to je často otázka zkušeností.
GIORGIO Fashion obleky pro každého muže
Pánský oblek je základem šatníku gentlemana. Dobře padnoucí pánský oblek z kvalitních materiálů je ale na těle příjemný a věřte, že v něm bez problémů strávíte celý den. Pod to se vám klidně podepíšeme.
GIORGIO Fashion dlouholetá zkušenost
Svatba, ples, taneční, promoce, rodinné oslavy, rande, byznys či maturitní ples… již více než 30 let vás oblékáme pro všechny důležité životní milníky, pracovní události i každodenní radosti.
GIORGIO Fashion české kvalitní materiály
Kvalitní materiál a precizně zpracovaný střih – to jsou dvě věci, na kterých u oděvů nekompromisně trváme. Víme totiž, že jen při splnění těchto dvou podmínek, se ve svém oděvu budete cítit dobře.
GIORGIO Fashion konzultace s odborným personálem
Zkušený profesionální personál není jen od toho, aby radil celebritám, co si vzít na večírek. Ani od toho, aby vedl rubriku “módní policie” v lifestylovém magazínu pro ženy. To je bohužel zkreslený pohled na práci všech odborníků v módním průmyslu.
GIORGIO Fashion návrh střihu podle postavy
Oděv na míru padne jako ulitý a my s oblibou říkáme, že je “jako druhá kůže”. Pokud jednou okusíte, jaké je to mít na sobě oblek ušitý na míru, už nikdy nebudete chtít jiný – to nám věřte.