Luxusní pánská saka

Pro businessmany, agenty tajných služeb i všechny další muže, kteří chtějí vypadat jako ze škatulky.

Hravě oblékneme každého muže

Máme saka ve velikosti 46 i 68. Pro muže velmi malé, střední i opravdu vysoké. Pro vášnivé šachisty, pro milovníky kulturistiky  i pro zákazníky s atypickou postavou. Navíc nabízíme saka různých střihů. Pro lovce trendů a moderní muže máme saka ve střihu SUPERSLIM či SLIM. Pro konzervativní zákazníky pak střihy COMFORT nebo REGULAR.

Nejste si jisti, že vám sako z naší nabídky perfektně padne? V tom případě vám ušijeme sako na míru. Sako, které vám dokonale padne a bude odpovídat všem vašim potřebám. Sako, které splyne nejen s vaším tělem, ale i osobností.

Snažíme se vyjít vstříc všem vašim požadavkům, díky tomu si můžete v naší prodejně vybrat nejenom produkty naší vlastní značky GIORGIO FASHION a GIORGIO FASHION GOLD, ale také saka značek JAMEL FASHION či PIERE SIMON.

Toto sako budete chtít nosit ve dne v noci

Saka od značky JAMEL FASHION jsou ušita z 98 % z bavlny a 2 % elastanu a saka PIERE SIMON se šijí z látky s obsahem 75 % vlny. Saka od těchto značek se skvěle hodí k nošení ve volném čase, perfektně se hodí k džínám i volnočasovým kalhotám a pořídíte je za cenu v rozmezí 4 190 až 4 490 Kč.

Saka Giorgio, která jsou přímo z naší dílny, se šijí pouze ze 100% vlny, díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost. Saka Giorgio si můžete pořídit ve třech speciálních střizích -  MODER FIT, COMFORT FIT a SLIM FIT. Mohou mít dva nebo jeden rozparek, zapínání na jeden nebo dva knoflíky a můžete si zvolit typ kapsy. 

Na všech našich pobočkách máme interní katalog se vzorky látek. Pokud si tedy nevyberete z naší aktuální nabídky, přeměříme vás a ušijeme vám sako z vybrané látky ve vzorníku. Sako budete mít doma do 3 týdnů a bez příplatku.

Vaši velikost odhadneme na první pohled

Ušetříme vám spoustu času při výběru. Vyzkoušíte si jedno, dvě, maximálně tři saka. Poradíme vám nejen s vhodným střihem saka, ale také s výběrem látky.

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Sako si u nás s úsměvem na rtech pořídí manager
i středoškolák

  • Cenové rozpětí naší nabídky je od 4 190 do 4 990 Kč.
  • I u sak na míru držíme fixní cenu 4 990 Kč.

Potřebujete sako pro volný čas nebo do zaměstnání?

Ať už sháníte jakékoliv, brzy ho můžete mít u sebe ve skříni. Stačí se zastavit v jedné z našich poboček.
Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–18:00
                So -   9:00 - 12:00
Zde si můžete oblek zapůjčit

 

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni