Luxusní pánské kabáty a bundy

Udržte se v teple i v té největší zimě. Zůstaňte v suchu i v pořádném lijáku. Zvolte si kvalitní svršek ke každému svému outfitu a dopřejte si pohodlí a eleganci zároveň.

 

 

Buďte v teple a zachovejte si svůj styl

Když teploty klesají, nastává čas pro pořízení kvalitního kabátu nebo bundy. Kabátu, který bude vypadat skvěle přes váš business oblek i k volnočasovým kalhotám. A bundy, která vás zahřeje i v obří chumelenici.

Zimní kabáty

V naší nabídce najdete nově kabáty i naší značky GIORGIO fashion. Tyto kabáty ocení především mladší generace, protože jsou moderně střižené v dnes oblíbeném SLIM střihu. Speciální akce letošní sezóny – můžeme vám ušít kabát GIORGIO přímo na míru. Sami si vyberete látku, my poradíme s velikostí a střihem, necháme ušít a do 3 týdnů máte svůj vysněný moderní kabát. Nabízíme také dlouholetou stálici – kabáty slovenské firmy JAMEL fashion, které jsou ušité z látky s obsahem až 90 % vlny. Ta je nejčastěji v kombinaci s polyamidem nebo kašmírem. Trendem letošní sezóny jsou kabáty v odstínech modré a šedé. Skvělou volbou bude i nestárnoucí klasika – černý kabát, který se skvěle hodí k business outfitu. Kabát si můžete pořídit ve 3 různých délkách a v ceně od 3 790 do 6 490 Kč.

Sportovní baloňák, bomber i volnočasové bundy – skvělí parťáci nejen v zimě

Na přechodné období (jaro a podzim) je skvělou volbou sportovní baloňák od značky REPABLO. Skvěle vypadá k džínám, ale i k formálnějším kalhotám. Abychom vyšli vstříc všem vašim požadavkům, můžete si v naší prodejně vybrat i volnočasové bundy od značek SAXOO LONDON a REPABLO v ceně od 2990 - 3990 Kč. Tyto bundy mohou nahradit volnočasové sako, protože si stále zachovávají punc elegance.

 č.3
 č.4
 č.5

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Bundu nebo kabát si u nás pořídí naprosto kdokoliv.

  • Cenové rozpětí naší nabídky je od 1 990 do 4 990 Kč.

Potřebujete bundu nebo kabát?

Už brzy je můžete mít u sebe ve skříni. Stačí se zastavit v jedné z našich poboček. Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–18:00
                So -   9:00 - 12:00
Zde si můžete oblek zapůjčit

 

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni