Obleky do tanečních

Vyrážíte do tanečních? Zaujměte nejenom svým vybraným chováním, ale také stylovým oblekem. Oslňte slečnu svých snů a protančete spolu celou noc.

Oblek si u nás vybere kterýkoliv mladý muž

Máme obleky již od velikosti 46. Pro velmi vysoké mladé muže, ale i pro ty menší a nejmenší. Pro chlapce, kteří si oblíbili pravidelné posilování i pro ty, kteří raději čtou. U nás totiž oblékneme naprosto každého. Obleky do tanečních jsou ušity podle nejmodernějších střihů, většinou SUPERSLIM či SLIM. Mají dva rozparky a jsou na 1 nebo 2 knoflíky. Podle pravidel tanečních kurzů jsou v nabídce barev černá, tmavě modrá a antracit.

A vyladíme vás do posledního detailu

K vašemu novému obleku do tanečních si na našich prodejnách můžete rovnou pořídit moderní košili, kvalitní koženou obuv i stylové doplňky. Bez motýlka a kapesníčku do saka už ani ránu!

Navíc za skvělou cenu

Dobře víme, že si dnešní mladí muži potrpí na kvalitu a styl, ale zároveň se jim hodí každá koruna, například na nový vůz či motorku. Proto jsou obleky do tanečních za velmi sympatické ceny. Pro účastníky tanečních kurzů máme navíc připraveny speciální akce. Na vybrané modely můžete získat slevu až 1 500 Kč. Velmi úzce spolupracujeme s plzeňskými tanečními školami, například taneční škola E. Krejčíka.

Tento oblek vám bude sloužit dlouhá léta

Obleky z naší nabídky jsou ušity z kvalitních materiálů, nejčastěji z vlny v kombinaci s elastenem, díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost. Ve vašem novém obleku do tanečních můžete vyrazit i na další společenské události. Vybírat si můžete z bohaté nabídky obleků značek REPABLO a PIERE SIMON.

Ale abychom vyšli vstříc opravdu všem vašim požadavkům, je možnost si u nás v prodejně vybrat také produkty z naší vlastní značky GIORGIO FASHION a GIORGIO FASHION GOLD nebo značky JAMEL FASHION. A právě na tyto obleky máte slevu 1 500 Kč.

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Oblek do tanečních si u nás s úsměvem na rtech
pořídí kdokoliv 

  • Cenové rozpětí naší nabídky je od 4 590 do 6 500 Kč.

Sháníte oblek do tanečních?

Už brzy ho můžete mít u sebe ve skříni.

Stačí se zastavit v jedné z našich poboček. Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

Galerie Slovany

(nám. generála Píky 27)

ukázat na mapě
Po–Ne 9:00–20:00

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–17:30
Zde si můžete oblek zapůjčit

OC Plzeň

(Rokycanská)

ukázat na mapě
Po–Ne 10:00–20:00

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni