Nadčasová klasika, to jsou smokingy

Oblek, který je určený pro opravdu speciální příležitosti. Pro příležitosti jako je galavečer, ples v opeře nebo divadelní premiéra. Pořiďte si smoking a ukažte všem, jaký elegán se ve vás skrývá. Smoking je nejčastěji v černé barvě. Moderní smokingy mohou být také v tmavě šedé nebo tmavě modré barvě.

Hlavním znakem smokingu jsou lesklé saténové klopy. Stejnou látkou, z níž jsou klopy smokingu, jsou potaženy také manžetové knoflíčky. Kalhoty bývají z boku nohavice zdobeny úzkým lesklým lampasem. Smoking pak doplňte bílou košilí s frakovým límcem.

Stálo na pozvánce dress code Black nebo White Tie?

Pak je důležité nahodit ten správný oblek. Dress code totiž znamená přesně daná pravidla oblečení, která jsou na danou akci požadována. 

Black Tie

V případě „Black Tie“ se jedná o černý smoking s lampasy na kalhotách, který je doplněný bílou smokingovou košilí a černým motýlkem. Proto ten název. Dále se do náprsní kapsy vkládá bílý kapesníček. Ideální volbou obuvi jsou lakované boty

White Tie

Pokud na pozvánce stojí „White Tie“ opět si oblékněte černý smoking, bílou smokingovou košili s frakovým límečkem a svůj outfit doplňte tentokrát bílým motýlkem.

GIORGIO Fashion pánský smoking Black Tie

Máte zájem o smoking?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.