Návrh střihu podle postavy

Oděv na míru padne jako ulitý a my s oblibou říkáme, že je “jako druhá kůže”. Pokud jednou okusíte, jaké je to mít na sobě oblek ušitý na míru, už nikdy nebudete chtít jiný – to nám věřte.

Oděvy šité v naší krejčovské dílně neškrtí, nikde netáhnou, nepnou – zkrátka skvěle padnou. Navíc na procesu tvorby střihu a šití konkrétního oděvu se podílí celá řada profesionálů. Kromě krejčích jsou to například i naši prodejní asistenti, kteří s vámi v prvních krocích konzultují střih a také výběr materiálu. Na našich pobočkách pro vás máme k dispozici bohaté vzorníky kvalitních látek, ze kterých šijeme. Máme látky pro každou příležitost. Společenské, svatební i volnočasové – vždy ale nekompromisně kvalitní! Na tom při výběru látek od našich dodavatelů trváme.

Pro klienty, kteří si u nás nechávají šít oděvy na míru máme jeden velmi příjemný bonus – návrh střihu oděvu přesně podle vaší postavy je ZCELA ZDARMA! 

Vždy jste uvažovali nad tím, že si necháte ušít oblek na míru, protože už vás nebaví dělat kompromisy s oděvy z konfekce? Toto je ideální příležitost!

Potřebujete poradit?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.