Laďte se svou nastávající i místem svatby

Jedna z prvních otázek, kterou vám položíme, jen co k nám přijdete pro svůj svatební oblek, bude na šaty nevěsty a místo konání svatby. Všichni ví, že se ke své vyvolené skvěle hodíte, ale proč to všem nedat najevo tak, aby nezůstal ani stín pochybnosti?

I pro pánský oblek na svatbu existuje ideální odstín. Jak oblíbená modrá, tak i minimalistická šedá je skvělou volbou na tradiční svatbu a ke klasickým bílým i krémovým svatebním šatům nevěsty. Rádi vám ale pomůžeme i s naplněním vaší originální vize. Máte-li odvahu a chuť na trochu extravagance, nepřehlédnutelní budete v obleku v pastelových tónech jako je mátová či pudrová. 

Pro perfektní svatební outfit jsou důležité i vhodné svatební doplňky. Bílá košile je ke svatebnímu obleku naprostá samozřejmost, stejně tak jako elegantní kožený pásek a klasické polobotky hnědé či koňakové barvy. Co se ale týče kravaty, motýlku, kapesníčku do klopy a případně také vesty, máte možnost si skvěle vyhrát. Zvláště pak, pokud se vaše svatba odehrává v přírodě a je pojatá ve stylu boho. Už dávno neplatí, že byste se měli držet barevných doplňků nevěsty. Nechte svou milovanou skutečně vyniknout a laďte se společně spíše do celku a stylu svatby než posledních barevných detailů. 

Dokonalý střih a materiál pro sebevědomí i eleganci

Perfektní pánský svatební oblek nedělá jen barva a doplňky, ale také jeho střih. Záleží nám na tom, abyste se ve svůj svatební den cítil minimálně jako agent 007, i proto u nás ten pravý oblek najde každá postava! U Giorgio Fashion čeká dokonalý oblek na štíhlého sportovce, ale i na chlapa jako horu!  

Kromě výběru střihu se vyplatí klást důraz i na výběr opravdu kvalitních, nejlépe přírodních materiálů. Obleky Giorgio se šijí pouze z vlny „superwool 150“ (96 % super wool, 4 % elastan). Díky jsou maximálně prodyšné, lehké a nemačkají se. Naše nejvyšší řada obleků – obleky Giorgio GOLD – je ušita z vlny „superwool 150“ (90 % superwool, 10 % hedvábí) s příměsí pravého hedvábí pro skutečně luxusní vhled i pocit při nošení.

Svatební oblek berte jako investici

Svatební oblek nemusí být na jediný den v životě. Ten správný vám může sloužit klidně i na nejrůznější významné a slavnostní události a příležitosti, jako jsou například plesy, návštěvy divadla, slavnostní večeře nebo svatby vašich kamarádů. Rádi vám pomůžeme vám vybrat takový oblek, který bude nejen perfektně vypadat, ale budete jej nosit s radostí!

GIORGIO Fashion pánské svatební obleky

Máte zájem o svatební oblek?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a sjednat si schůzku. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.