Pánské obleky na míru

U nás si pořídí oblek úplně každý. A je jedno jestli máte 150 nebo 210 cm, jste atlet, šéfkuchař nebo spíše holdujete knihám.

My vám totiž ušijeme oblek na míru. Oblek, který dokonale padne vaší postavě i osobnosti.

 

Perfektně padnoucí oblek dělá z muže dokonalého gentlemana

Zajděte k nám do "Smetanky" - B. Smetany 3, Plzeň (pěší zóna "u branky") a pořiďte si také takový. Ušijeme vám oblek na míru. Oblek na svatbu, na ples v opeře i business oblek pro ty nejnáročnější pracovní schůzky. Nemusíte dělat žádné kompromisy, protože šijeme jen a jen pro vás. Zvolíte si svůj styl a my vám ho pomůžeme vyladit do posledního detailu. Poradíme vám s vhodným střihem saka, ale také s výběrem látky. Oblek budete mít doma do 3 týdnů a bez příplatku.

Pánské obleky na míru Giorgio Fashion

Oblek na míru si můžete pořídit ve třech speciálních střizích - MODER FIT, COMFORT FIT a SLIM FIT. Sako může mít dva nebo jeden rozparek, zapínání na jeden nebo dva knoflíky a můžete si zvolit také typ kapsy (příklopovou, smokingovou, LT kapsu a u obleků s dvěma knoflíky také nakládanou kapsu). Obleky na míru z naší dílny jsou ušity z vysoce kvalitních materiálů.

  • Business obleky Giorgio, sako a kalhoty vhodné pro denní nošení, se šijí z látky obsahující 96 % vlny "superwool 150" a 4 % elastanu, díky čemuž zaručují maximální prodyšnost, lehkost a nemačkavost.
  • Svatební a společenské obleky Giorgio jsou ušity z 90 % z vlny "superwool 150" a 10 % hedvábí. Oblek tak získá zajímavý lesk, který vám dodá mimořádný šmrnc. Sako je doplněno speciálními knoflíky potaženými látkou.
  • Obleky Giorgio GOLD jsou ušity z příjemných a krásných látek s 90% obsahem vlny "superwool 150", která je v kombinaci s hedvábím a elastanem. Vrchní látka je sladěna s atraktivní podšívkou. Vše doplňují speciální nitě, originálně štepované klopy a knoflíčky laděné do gold barvy.

V ceně obleku je započítáno:

  • měření,
  • výběr materiálu z interního vzorníku látek,
  • konzultace,
  • ušití obleku
  • a závěrečné přezkoušení.

A pokud jde o cenu,
ani u ní se moc nezapotíte

Oblek na míru si u nás můžete pořídit i vy

  • Cenové rozpětí obleků na míru, včetně všech konzultací i práce, je 11 490 - 15 490 Kč.
  • Příplatek si bereme jen v případě, že budeme šít oblek nad velikost 60. Jedná se o částku 500 Kč a je to z důvodu většího množství materiálu.

Toužíte po jedinečném obleku přesně na míru?

Už brzy ho můžete mít u sebe ve skříni. Stačí se zastavit v jedné z našich poboček. Zbytek už nechte na nás.

 

Těšíme se na Vás

Galerie Slovany

(nám. generála Píky 27)

ukázat na mapě
Po–Ne 9:00–20:00

B. Smetany 3, Plzeň

(pěší zóna "u branky")

ukázat na mapě
Po–Pá 10:00–17:30
Zde si můžete oblek zapůjčit

OC Plzeň

(Rokycanská)

ukázat na mapě
Po–Ne 10:00–20:00

Napište nám

Do 2. pracovního dne vám určitě odpovíme

GIORGIO FASHION s.r.o.
ič: 05090059
Dič: CZ05090059
sídlo: Kyjovská 155/7, Malesice, 318 00 Plzeň
spis. zn. C32714 vedená u Krajského soudu v Plzni