Konzultace s odborným personálem

Zkušený profesionální personál není jen od toho, aby radil celebritám, co si vzít na večírek. Ani od toho, aby vedl rubriku “módní policie” v lifestylovém magazínu pro ženy. To je bohužel zkreslený pohled na práci všech odborníků v módním průmyslu.

Každý náš prodejní asistent je módní nadšenec, profesionál s praxí a také trochu psycholog. Umí poradit úplně každému s tím, jak se vkusně a stylově obléct na jakoukoliv událost a příležitost. Pomůže vám vybrat oblek na ples tak, abyste se v celém outfitu cítili dobře, skvěle vypadali a samozřejmě splňovali daný dress code. Stále častěji nás ale naši klienti oslovují i s prosbou, abychom jim pomohli sestavit celý šatník.

K čemu jsou plné skříně, když ve finále nevíte, co na sebe, nebo jak to zkombinovat? Možná si říkáte, že to jsou jen problémy žen. Pravda je však jiná – mnoho mužů před svými skříněmi tápe a nakonec sáhnou po džínových kalhotách a tričku. Je to sice osvědčená klasika, ale ruku na srdce – chcete tento outfit nosit pořád? 

Pomůžeme vám sestavit váš šatník tak, aby odpovídal vašemu vkusu, vašemu životnímu stylu, postavě, práci, postavení, věku… Zároveň vám poradíme, jak jednotlivé kusy kombinovat navzájem, jaké k nim volit doplňky a na jakou příležitost si vzít co. Budete překvapeni – váš šatník možná prořídne, ale outfitů z něj zvládnete poskládat mnohem více!

A to nejlepší na závěr – módní poradenství je pro naše klienty zcela ZDARMA!

Potřebujete poradit?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.