Odborné poradenství

Víte, jak se říká, že “žádný učený z nebe nespadl”? Platí to i v módě. Samozřejmě můžete dostat do vínku vkus, ale naučit se orientovat v módních trendech, v kombinování látek a barev a i v dress codech, to je často otázka zkušeností. 

Tým GIORGIO FASHION tvoří odborníci s několikaletou praxí. Gentlemany pomáháme oblékat už od roku 1990 a za ta léta jsme se naučili sledovat nejen to, co diktuje móda, ale i to, po čem toužíte vy. Věříme, že móda není jen záležitostí přehlídkových mol. Chceme, aby se kvalitní a stylové oblékání stalo součástí našich běžných životů.

Proto vám nabízíme zcela ZDARMA konzultaci s naším profesionálním personálem. Ať vybíráte oblek do tanečních, oblek pro ženicha, přemýšlíte, v čem vyrazit do nové práce, nebo si potřebujete každodenní šatník oživit několika nadčasovými kvalitními kousky, náš zkušený personál vám poradí vybrat to nejlepší vzhledem k události, vašemu životnímu stylu, typu postavy, postavení i rozpočtu.

Konzultace se specialistou rozhodně není něco, co by si mohla dopřát jen celebrita. Jeho práce spočívá v tom, že dokáže vytvořit šatník úplně každému. Je to nejen módní nadšenec, ale i psycholog, který se dokáže vcítit do vás, našich zákazníků.

Potřebujete poradit?

Není nic jednoduššího než nás kontaktovat. Rádi vám se vším pomůžeme.